old.avtoplus.mk

CES 2017: Три награди за концептниот мотоцикл  на Honda

Honda Motor објави дека самобалансирачкиорт концептен мотоцикл на брендот, опремен со систем Honda Riding Assist, доби три награди за време на овогодинешното издание на најголемиот саем за потрошувачка електроника во светот CES 2017 во Лас Вегас.

ВИКЕНД ТАРИФА: BMW инвестира во социјалната платформа Rever (ВИДЕО)

Мотоциклистичката поделба на Баварците- BMW Motorrad, објави дека постигна договор за партнерство со компанијата Rever, чија цел е развој на глобална социјална платформа за споделување, коментирање, креирање и планирање на мотоциклистички правци.

Ова е Harley-Davidson Softail Slim S 2016

Ова е Harley-Davidson Softail Slim S 2016

Достигнати 331 km/h на две тркала (Видео)

Достигнати 331 km/h на две тркала (Видео)

Kymco Xciting 400i - Вистинска мерка

Kymco Xciting 400i - Вистинска мерка

Популарно оваа недела

Анкета

Дали сакате повторно да има АУТОЕКСПО, саем на автомобили во Скопје?!

 Сакам да има !

 Не сакам да има !