Архива на списание

Авто Плус 274, август/септември 2017

Авто Плус во овој двоброј ви донесува тестови Mazda CX 5 RF, Suzuki Ignis, Kia Rio и Toyota Yaris… интересни летни теми и ММ содржини за УЕФА купот како и колку тежи секој од гостите кои настапија…

ПРЕЛИСТАЈ ОВДЕ

 

 

 

Поврзани вести

Може и ова да ви се допадне

Close
Close