Уште осум дена до АUTO FORUM & EXPO Sofia

Доколку некогаш сте сакале да ја посетите Аутомеханика во Франкурт, а не сте можеле, сега ја имате во Софија

Се ближи регионалниот настан на годината за автомобилската индустрија кој ќе се одржи во Софија, соседна Бугарија. Automotive Forum & Expo ќе се одржи од 18 до 21 октомрви 2018 година во Интер Експо Центарот во Софија кој е поддржан од Automechanika Франкфурт. Како и саемот во Франкфурт, во Софија ќе бидат презентирани најновите технолошки достигнувања, делови и додатоци, како и сервисна опрема. Голем број на светски производители, добавувачи и презентери само на неколку часа оддалеченост од нас.

Авто Плус Ви овозможува ексклузивна можност за БЕЗПЛАТЕН ВЛЕЗ на настанот Automotive Forum & Expo.(само пополнете и пратете)

БЕСПЛАТНАТА ВЛЕЗНИЦА Е ТУКА

Ве молиме истиот пополнете го и пратете го на следнава e-mail адреса: office@avtoplus.mk, а еден примерок отпечатете и носете го со себе (покажете го на влез на саемот). За понатамошни информации ќе бидете дополнително контактирани на e-mail адресата која ја имате наведено во формуларот.

 

Клучни зборови

Поврзани вести

Back to top button
Close