ВИДЕО

ВИДЕО АВТО ПЛУС

Оваа категорија ВИДЕО АВТО ПЛУС претставува електронски медиум за прикажува движечки визуелни моменти кои вреди да се видат а се поврзани со светот на автомобилите, мотоциклите, мотоспортот, транспортот, иновативни решенија поврзани со автомобилизмот, други интересни производи на најголемите автомобилско компании.

Викенд тарифа: Роденденско видео за Boxster 25 исполнето со носталгија

Викенд тарифа: Роденденско видео за Boxster 25 исполнето со носталгија

Boxster серијата слави 25-годишен јубилеј, а поради тоа Porsche лансираше специјална серија наречена Boxster 25 која се одликува со елементи…
Викенд тарифа: Роџер Федерер ужива во новата S Класа

Викенд тарифа: Роџер Федерер ужива во новата S Класа

За својата најнова реклама, Mercedes одлучи да го ангажира врвниот тениски мајстор и еден од најдобрите тенисери во историјата, Роџер…
Викенд тарифа: Најголемата драг трка на светот

Викенд тарифа: Најголемата драг трка на светот

„Најголемата драг трка на светот“ е организирана од страна на Motor Trend и вклучува 12 автомобили кои се тркаат „рамо…
Викенд тарифа: Идеален празничен подарок од Lamborghini

Викенд тарифа: Идеален празничен подарок од Lamborghini

2020 си замина, а со голем ентузијазам ја пречекуваме 2021. Пандемијата на коронавирусот не заврши, но сите се надеваме дека…
Викенд тарифа: Ford Mustang Mach-E со главна улога во Christmas Vacation

Викенд тарифа: Ford Mustang Mach-E со главна улога во Christmas Vacation

Ford одлучи да ги обедини повторно Шеви Чејс и Беверли Д’Анџело за реклама инспирирана од „Christmas Vacation“ за Mustang Mach-e.…
Викенд тарифа: Aston Martin ги комплетираше првите DB5 Goldfinger модели

Викенд тарифа: Aston Martin ги комплетираше првите DB5 Goldfinger модели

Британската марка произведува 25 примероци на DB5 Goldfinger Continuation, а сите од нив се дизајнирани да потсетуваат на оригиналните DB5…
Викенд тарифа: Лути ривали кои се почитуваат и поддржуваат

Викенд тарифа: Лути ривали кои се почитуваат и поддржуваат

BMW и Mercedes се совршен пример за вечно ривалство во автомобилската индустрија. Двата германски автомобилски гиганти се натпреваруваат во иста…
Викенд тарифа: „Афтер-ворк“ со Хамилтон и AMG One

Викенд тарифа: „Афтер-ворк“ со Хамилтон и AMG One

Хиперавтомобилот Mercedes-AMG One е подготвен да пристигне следната година, а Луис Хамилтон не можеше да издржи и седна зад управувачот…
Викенд тарифа: Кружен тек на дното на Атлантскиот океан

Викенд тарифа: Кружен тек на дното на Атлантскиот океан

Овој амбициозен проект е дело на Фарските острови. Како дел од новиот, 11 километри долг тунел на дното на океанот,…
Викенд тарифа: M Town филмот ги крие најдобрите BMW М модели

Викенд тарифа: M Town филмот ги крие најдобрите BMW М модели

Од BMW велат дека M Town е најуспешната дигитална кампања направена за M дивизијата и во овој филм, наречен The…
Back to top button