Париз 2018: Фотографии директно од тимот на Авто Плус во Париз

Тимот на Авто Плус во Париз за да ви ги донесе најновите вести, брендови и модели на автомобилскиот свет од Paris Motor Show

Галеријата ќе се состои од фотографии на разни брендови и модели како Aston Martin, Ferrari, Bugatti, Infiniti итн. Бидете во тек со Авто Плус и следете ги новостите на галеријата како што ќе се одвива Парискиот саем за автомобили.

Audi:

e-tron 55 quattro
А1 35 TFSI

 

Aston Martin:

DB11

BMW:

M2 competition
3 Series
Z4
X2
X5

Bugatti:

Chiron

Citroën:

C5 Aircross
DS7 Crossback

Ferrari:

Monza SP1
Monza SP2
488 Pista Spider

Gac Motor

Enverge
GS4
GS8
GM8

Infiniti:

Project Black S

Jaguar:

I-Pace

Kia:

ProCeed

 

Lamborghini:

Huracan, Urus

Mercedes-Benz:

B 200 d
EQC 400 4Matic
GLE 450 4Matic
Vision EQ Silver Arrow
AMG GT43
G63

 

Peugeot:

E-Legend
Rifter

Renault:

EZ-ULTIMO
Kadjar
Kangoo

 

Seat:

Tarraco

Shelby:

Škoda:

Vision RS

Smart:

EQ fortwo

 

Suzuki:

Jimny

Tesla:

Model 3

Vinfast:

Lux a2.0
Lux SA2.0

Yamaha:

Harley Davidson:

Kawasaki:

Клучни зборови

Поврзани вести

Back to top button
Close