НАСЛОВНАНОВИТЕТИ

BMW X3 M Competition и BMW X4 M Competition

BMW M GmbH објави промотивно видео со кое ги претстави BMW X3 M Competition и BMW X4 M Competition, модели со високи перформанси

Погледнете ги новите BMW M автомобили кои се приклучуваат на “Sports Activity Vehicle” клубот во Competition варијанта. Да не раскажуваме повеќе погледнете го видеото!

Клучни зборови

Поврзани вести

Може и ова да ви се допадне

Close
Close