fbpx

Викенд тарифа: Божиќен дедомразовски дрифт со Lancia Stratos

Lancia Stratos и Дедо Мраз се најдоа во главната улога во ова интересно видео во режија на Girardo & Co во чест на празничната сезона

Празничната сезона во земјите кои го слават Божиќ според Грегоријанскиот календар е започната, а екипата од престижниот Girardo & Co салон во Велика Британија направи одлично адреналинско видео во кое главната улога ја има Дедо Мраз и специјален Lancia Stratos модел.

Поврзани вести

Back to top button