Авто Плус 287, декември-јануари 2019

авто плусОвој број на Авто Плус го прославува јубилејот 25 години на Авто Плус, разгледуваме можностите за синтетички горива, новости од саемот во Лос Анџелес, LA Auto Show, тест на моделите BMW X4 и Kia Ceed и друго..

 

 

 

ПРЕЛИСТАЈ ОВДЕ

Клучни зборови

Поврзани вести

Back to top button
Close