fbpx

Авто Плус 260, април 2016

Авто Плус 260Не го пропуштајте априлскиот број на Авто Плус 260, број еден ревијата за мажи. Во него ќе прочитате бројни содржини околу светот на автомобилите, мотоциклите, технологијата, модата… На првите страни прочитејте за доделувањето на наградата Автомобил на Годината на Škoda Superb. Видете што има ново на салонот во Њу Јорк и што ние видивме во Женева 2016. Нашиот партнер Quattroruote ни даде да ви пренесеме за Синовите на Jaguar и Polo SUV кои ги имаме низ фотографии. За вас возевме Jaguar XF, Kia Sportage Ford и C-Max. Покрај автомобилските новости, читајте и за Yamaha MT10, а во М Магазинот украдете модна идеа, набавете добар парфем, научете да избере добро вино. За крај комбинирајте вежби, препорачани од Мирко…
ПРЕЛИСТАЈ ОВДЕ

Поврзани вести

Back to top button