fbpx

Авто Плус 261, мај 2016

Не го пропуштајте мајскиот број на Авто Плус 261, број еден ревијата за мажи. Во него ќе прочитате бројни содржини околу светот на автомобилите, мотоциклите, технологијата, модата… На првите страни прочитејте што планира Merceds-Benz до 2020 година, погледнете што кажуваат дизајнерите на Honda Civic и за новите технолошки достигнувања на Volvo и Porsche. Ексклузивно го возевме Maserati Levante, а низ скопските улици се дружевме со Renault Megane, Toyota RAV 4 Hybrid, Isuzu D-MAX и Opel Mokka. Покрај автомобилските новости во М Магазинот прочитајте за легендата Коби Брајант, простете се од „принцот“, украдете модна идеа од познатите фудбалски тренери или пак одберете часовник за ова лето. За крај составете ја совршената диета за вас и комбинирајте ја со вежбите, препорачани од Мирко…

ПРЕЛИСТАЈ ОВДЕ

Поврзани вести

Back to top button