fbpx

Авто Плус 263, јули-август 2016

Не го пропуштајте летниот јули-август број на Авто Плус 263, број еден ревијата за мажи. Во него ќе прочитате бројни содржини околу светот на автомобилите, мотоциклите, технологијата, модата… На првите страни прочитејте за ЕУРО 4 стандардите и статистиките околу нив. Нашиот партнер Quattroruote ве поканува на Meet The Masters, а Авто Плус ве води до таму. За вас возевме Кампер во Грција и BMW M2 на Хунгаро ринг. Прочитајте ги тестовите за Seat Leon FR, Range Rover Evoque 2016, Mazda MX-5 и BMW X4. Покрај автомобилските новости, читајте и за скутери на вода, спорт, а во М Магазинот украдете модна идеа, набавете добар парфем за ова лето, одберете дестинација од нашиот избор на хотели за кои вреди да се плати екстра. За крај комбинирајте вежби на плажа, препорачани од Мирко…

ПРЕЛИСТАЈ ОВДЕ

Поврзани вести

Back to top button