fbpx

Авто Плус 268, февруари 2017

Првиот број во 2017 година со реден број 268 пристигна. Периодот помина без многу настани, но ние го искористивме да направиме анализи за 2016 како и и да ги покажеме најавите и рендерите за новитетите во 2017. Ги проследивме првите саеми кои традиционално се одржуваат на Американскиот континент – CES и NAIAS во Детроид. Во Авто Плус 268 тест на Toyota C-HR и Seat Ateca.

Подготвивме и интересен ММагазин. Освен последните крикови на технологија каде зборуваме за лаптопот со троделен екран, пишуваме за урбаниот џентлмен т.е. нашиот пријател Иџе кој го снимивме со бесни автомобили во салонот ба ПАЗ во моделите на Boggi и Timberland, а слушнавме и напишавме секс совети од 12 жени.

ПРЕЛИСТАЈ ОВДЕ

Поврзани вести

Back to top button