fbpx

Авто Плус 271, мај 2017

Авто Плус 271 од мај го започнуваме со текстот за дизел горивото на кое му е најавен крајот. Ви ги доловуваме салонските манифестација во светот: Шангај и Њујорк. Дополнително, ѕверките од Женева ги собравме за вас на едно место. Секако ви го пренесуваме и искуството од возењето на Renault Talisman, а воедно ви ги пренесуваме и тестовите на Škoda Kodiaq и освеженото Volvo V40. Новиот Lamborghini Urus го добивме од нашите партнери Quattroruote, а сами го обработивме појавувањето на Ducati Scrambler.

ММагазин ви носи најсвежи информации од светот на технологијата, а во интервјуто со др. Неле Карајлич се потсетуваме на времето на Топ Листа Надреалиста. Не заостануваат страниците за машка нега, фитнес и секс ќошето.

ПРЕЛИСТАЈ ОВДЕ

Поврзани вести

Back to top button