fbpx

Авто Плус 275, Октомври 2017

Авто Плус 275, Октомври 2017

Авто Плус во овој двоброј ви донесува тестови Mazda CX 5 RF, Suzuki Ignis, Kia Rio и Toyota Yaris… интересни летни теми и ММ содржини за УЕФА купот како и колку тежи секој од гостите кои настапија…

ПРЕЛИСТАЈ ОВДЕ

 

 

 

Поврзани вести

Back to top button