fbpx

Авто Плус 277, декември 2017- јануари 2018

Авто Плус 277

Новогодишниот број донесува изненадување. Со две насловни страници и две списанија грб-во-грб ви го најавуваме новото машко lifestyle списание кај нас. Но во овој Авто Плус 277 читајте за сите новитети од ЅЕМА и Лос Анѓелес, технологија и вести, како и тестовите за новата Kia Stinger, Peugeot 3008, Ford Fiesta… а М Магазин донесува техника и новости од машкиот моден свет, Victoria’s Secret извештај, филм, фитнес и многу повеќе…

ПРЕЛИСТАЈ ОВДЕ

 

 

 

Поврзани вести

Back to top button