НОВИТЕТИ

Peugeot тестира дури и помали SUV автомобили

Peugeot тестира дури и помали SUV автомобили

Не е тајна дека Peugeot, како и другите производители, има за цел да го зголеми бројот на SUV модели. Доказ…
Први фотографии и информации за новиот Duster

Први фотографии и информации за новиот Duster

На затворена презентација во Париз, Dacia го покажа својот бестселер Duster пренесува AutoCar. Официјалната премиера на новата генерација на романскиот…
Ова е новиот Bentley Continental GT

Ова е новиот Bentley Continental GT

Bentley ги објави првите официјални информации, фотографии и видеа за новата генерација на својот натприроден Continental GT, што треба да…
Европска премиера за Škoda VISION E

Европска премиера за Škoda VISION E

Цело-електричниот концепт на Škoda, моделот VISION E ќе ја одбележи својата европска премиера на салонот во Франкфурт за неколку дена.…
Back to top button