ВИДЕО

ВИДЕО АВТО ПЛУС

Оваа категорија ВИДЕО АВТО ПЛУС претставува електронски медиум за прикажува движечки визуелни моменти кои вреди да се видат а се поврзани со светот на автомобилите, мотоциклите, мотоспортот, транспортот, иновативни решенија поврзани со автомобилизмот, други интересни производи на најголемите автомобилско компании.

Mansory го претстави необичниот теренец Xerocole

Mansory го претстави необичниот теренец Xerocole

Mansory Xerocole е UTV возило базирано на теренецот за Dakar Rally, Maverick X3, кој поседува импресивни 195 КС, а пристигнува…
Apex влегува во светот на електромобилноста со концептот AP-0

Apex влегува во светот на електромобилноста со концептот AP-0

Новата британска компанија Apex планира да зачекори во светот на електричните суперавтомобили. Во согласност со желбите и амбициите, Apex AP-0…
Range Rover SVAutobiography специјално за боксерскиот шампион

Range Rover SVAutobiography специјално за боксерскиот шампион

Овој уникатен модел на Range Rover SVAutobiography вклучува и специјална ознака поставена на B столбот од луксузниот SUV, изгравирани IBF,…
Assetto Corsa Competizione пристигнува како најреалистична тркачка симулација

Assetto Corsa Competizione пристигнува како најреалистична тркачка симулација

Оваа игра пристигнува на Xbox One и Playstation 4 конзолите на 23 јуни годинава, а и покрај тоа што овие…
Volkswagen со тизер го најави Nivus, новото урбано купе

Volkswagen со тизер го најави Nivus, новото урбано купе

Во најновото тизер видео Volkswagen Бразил го прикажа купе кросоверот Nivus базиран на Polo со новото лого кое го одликува…
Volkswagen го претстави необичниот T-Roc Cabriolet

Volkswagen го претстави необичниот T-Roc Cabriolet

Кросовер кабриолетите се вистинска реткост во автомобилската индустрија, а еден таков сосема нов пристигнува во продажните салони. Volkswagen очигледно е…
Викенд тарифа: Лукс драг трка – Bentley, Audi и Porsche

Викенд тарифа: Лукс драг трка – Bentley, Audi и Porsche

Честа прв да биде претставен на оваа драг трка ја имаше Bentley Flying Spur. Моќната машина со 6,0-литарскиот W12 мотор…
Викенд тарифа: Oригиналниот модел во рекламата за новиот Golf GTI

Викенд тарифа: Oригиналниот модел во рекламата за новиот Golf GTI

Првата реклама за новата генерација на перформансниот модел на Golf претставуваше шанса за вљубениците во Golf GTI да се присетат…
Викенд тарифа: Канаѓанец направи Ferrari на млазен погон

Викенд тарифа: Канаѓанец направи Ferrari на млазен погон

Мекквин истакнал дека благодарение на Google и YouTube му биле најдобрите пријатели при создавањето на автомобилот кој го нарече Insanity.…
Викенд тарифа: Леонардо Ди Каприо во реклама за Fiat 500e

Викенд тарифа: Леонардо Ди Каприо во реклама за Fiat 500e

Видео кампањата се нарекува All-in, а посветена е на La Prima едицијата. Леонардо Ди Каприо ги повикува сите да се…
Back to top button
Close