САЕМИ

Њујорк 2017: Каков ѕвер – Trans Am 455 Super Duty

Њујорк 2017: Каков ѕвер – Trans Am 455 Super Duty

General Motors уште пред седум години го укина Pontiac, но фановите на оваа марка се уште имаат кому да му…
Њујорк 2017: Genesis со концепт за водороден SUV

Њујорк 2017: Genesis со концепт за водороден SUV

За време на овогодинешниот салон во Њујорк, производителот на луксузни автомобили Genesis, откри дел од идните планови за развој на…
Back to top button
Close