ЗАБАВА

GEV Adventure Truck- превирања на твоите соништа

GEV Adventure Truck- превирања на твоите соништа

За почеток, корисниците кои ќе купат GEV, како основно возило можат да изберат Dodge RAM 5500 или Ford F550. На…
Соработка на OnePlus и Mclaren за мобилен телефон

Соработка на OnePlus и Mclaren за мобилен телефон

Вакви специјални изданија на телефони се случиле и претходно како што имаме видено со Oppo Find X Lamborghini. А сега…
Викенд тарифа: Егзотичен тјунинг

Викенд тарифа: Егзотичен тјунинг

Како еден автомобилски ентузијаст ужива во својот нов луксузен автомобил? Секако, модифицирајќи го…  Изминатата година, британскиот производител на луксузни автомобили,…
Викенд тарифа: Дедо Мраз ја надгради својата санка со помош на Dodge

Викенд тарифа: Дедо Мраз ја надгради својата санка со помош на Dodge

Овој пат со помош на Dodge, ирвасите се заменети со 797 коњски сили на уникатниот Challenger SRT Hellcat Redeye. Овој…
Викенд тарифа: Вградување на мотор со турбо полнач во европските супер бавни класици

Викенд тарифа: Вградување на мотор со турбо полнач во европските супер бавни класици

Да ве однесеме еден чекор напред во современото модифицирање на автомобили. Тјунирање и стилизирање на последните генерации на современите модели…
Разголени девојки во црно и бело за Carsystem Calendar 2019

Разголени девојки во црно и бело за Carsystem Calendar 2019

За да се реализира овогодишниот календар на Carsystem, улогата како главен фотограф ја доби Даниела Моленхоф и заедно да работи…
Викенд тарифа: драг трка на три спортски изведби од Ц класата

Викенд тарифа: драг трка на три спортски изведби од Ц класата

Овие три одлични хечбек модели претставуваат најдоброто во спортскиот Ц-сегмент на возила со погон на предната оска. Јапонскиот Honda Civic…
Nissan со 180 модели Patrol собори нов светски рекорд на Гинис во Дубаи

Nissan со 180 модели Patrol собори нов светски рекорд на Гинис во Дубаи

Во иницијативата биле вклучени 180 претставници на моделот Nissan Patrol, од кои било оформена стилизирана слика на летечки сокол над…
Индиски трговец на дијаманти подарува 600 автомобили за Diwali

Индиски трговец на дијаманти подарува 600 автомобили за Diwali

Основачот на Hari Krishna Exporters, компанија за трговија на дијаманти, подари 600 Renault Kwid автомобили на своите вработени за Diwali.…
Моќниот Hoonitruck во десеттото издание на Gymkhana

Моќниот Hoonitruck во десеттото издание на Gymkhana

Ова претставува новиот автомобил на легендарниот Кен Блок, со кој ќе ја одигра главната улога во престојното десетто издание на…
Back to top button