ВОЗЕВМЕ

Возевме Peugeot Rifter во Монако

Возевме Peugeot Rifter во Монако

Француските дизајнери со Rifter наметнуваат еден поинаков стил. Моделот е подеднакво робустен и елегантен. Неговиот авантуристички дух и страст кон…
Ексклузивно: „Очи во очи“ со Peugeot 508 во Монте Карло

Ексклузивно: „Очи во очи“ со Peugeot 508 во Монте Карло

Ние на Азурниот брег сме со поинаква цел, да се дружиме со перјаницата на Peugeot, целосно новата генерација на моделот…
Со европскиот лауреат Volvo XC40 во Крањска Гора

Со европскиот лауреат Volvo XC40 во Крањска Гора

Се е тука очекувано јасно, промислено, логички и племенито. Иако е наменет за млади урбани парови и претставнички на понежниот…
Возевме Аudi A8 – Иднината на луксузната класа

Возевме Аudi A8 – Иднината на луксузната класа

Во својата четвртата генерација, предводникот на брендот го отелотворува идеалот во корпоративниот слоган „Напредок преку технологија” (Vorsprung durch Technik) со…
Новиот Dacia Duster го возевме во Атина… нешто сосем поинаку!

Новиот Dacia Duster го возевме во Атина… нешто сосем поинаку!

Голем број вистински подобрувања, свежина однадвор и внатре, изолација како во високите класи… тоа е она што го одликува новиот…
BMW PHEV Experience – ИДНИНАТА НА ДЛАНКА

BMW PHEV Experience – ИДНИНАТА НА ДЛАНКА

Нашите домаќини преку одредени комбинации на тест-вежби и возење на одредена дестинација се обидоа да ни ја претстават најсовремената технологија…
Возевме Koleos -врв во СУВ гамата на Renault

Возевме Koleos -врв во СУВ гамата на Renault

Renault реши да го направи Koleos повеќе од едноставен кросовер, да го понуди како луксузен модел, кој едноставно ќе биде…
Porsche пеколни машини крај Jадранот

Porsche пеколни машини крај Jадранот

Во Porsche знаат да одберат сè што е добро. Уживавме во убавините на јадранското крајбрежје зад управувачите на неговите ѕверки,…
Со новата Ibiza, најмоќните Leon и Ateca на NAVAK

Со новата Ibiza, најмоќните Leon и Ateca на NAVAK

Организаторите на едно невообичаено обмислено дружење на патеката NAVAK кај Белград ни ги претставија: новата петта генерација на Ibiza во…
Авто Плус на BMW Driving Experience

Авто Плус на BMW Driving Experience

Во околината на Минхен на полигонот на BMW M и по патиштата до јужен Тирол ги тестиравме новите технолошки достигнувања…
Back to top button